تبلیغات
p5design | طراحی سایت و قالب وبلاگ , خرید هاست و دامین, بیسیم دستی موتورولا,

فروش بیسیم P5DESIGN P5DESIGN

رئیس جمهور احمدی نژاد

نمایندگی: P5 COMPANY P5DESIGN

هوالمحبوب

متن فوق برگرفته از سایت خبری بولتن نیوز می باشد

احمدی نژاد- یوزارسیو- خاتمی- میر حسین

 

 

 

خاتمی دفتر ریاست جمهوری خود را به سعدآباد انتقال داه بود. سعد آباد شمال شهر بود. جنوب شهر ترافیک داشت. بسیاری دوستان خاتمی ساکن شمال شهر بودند. شمال شهر کسی یقه رییس جمهور را نمی گیرد که من مشکل مالی دارم، من مشکل شهریه دانشگاه آزاد دارم، من مشکل نان شب دارم. دوم خردادیها مهمترین مشکلات مردم را بر اساس نظر سنجی که بین خودشان انجام داده بودند: روزنامه- ماهواره ورابطه با آمریکا می دانستند. فقرا ومحرومین دوران سازندگی جمع شده و به دولت توسعه سیاسی تحویل داده شدند. از توزیع فقر به گفته خاتمی خبری نبود ولی از توزیع عدل و عدالت نیز خبری نبود. طرح اشتغال زدایی دادند وبا پرداخت ۳میلیون تومان غیر تورم زا!!! به بیکاران عزیز آنها را از گردونه افراد نیازمند خارج کردند. شرط گذاشتند: هرکس وام در یافت کرد دیگر حق ندارد به کار دیگر مشغول شود و کارت بیکاری وی نیز باطل است. خاتمی با سینما کاری نداشت. سینمای مهاجرانی هرچه خواست گفت وساخت. آنزمان احمدی نژاد شهردار بود ویوزارسیو کودکی بیش نبود. یوزارسیو در کنعان بود ومورد حسد برادران خود. مشخص بود آینده درخشانی دارد. شهردار تهران جور ندانم کاری و کم کاری دولتمردان را می کشید: وام ازدواج می داد، به مردم محلات سرکشی می کرد. البته نه با هلی کوپتر یا ۱۸ دستگاه ولوو. نشانه های آینده درخشان در یوزارسیو پدیدار گشت. برادران به وی حسد کردند وقصد نابودی وی را داشتند. احمدی نژاد زمزمه هایی برخاست که قصد کاندیداتوری دارد. اسیدپاشان و سلاح به دستان اول انقلاب این بار تغییر چهره دادند وخیرخواه مردم شدند. خاتمی ۱۲ روز درآفریقا بود وآخر عمر ریاست جمهوریش یادش آمد که ایکاش به ونزوئلا سر می زد.

 

 

کاهنان معبد به جان شهردار انقلابی افتادند. شهردار توانست شیخ، فرمانده و سرمایه دار را شکست دهد و به پاستور برسد. احمدی نژاد دیگر چشمانش ازتماشای بازیهای لیگ برترانگلستان واسپانیا خمارآلود وپف کرده نبود. احمدی نژاد به میان مردم بازگشت. به مرکز تهران. اطرافیان تخم کینه پاشیدند وگقتند: این جوان بی تجربه از مدیریت چه میداند؟ این جوان بی اصل و نسب کجا وجایگاه ریاست جمهوری کجا؟ یوسف را از چاه کشیدند وبه در بار مصر بردند. یوسف پله های ترقی را بدون رابطه بازی ورانت خواری طی کرد و به امین دربار تبدیل شد. ویژه خواریها را قطع کرد. امکانات غیر قانونی وامتیازات اشرافی را لغو کرد. اصالت را به خدمتگزاری ومردمی بودن داد نه به ثروت وکاخ نشینی. یوسف حزب نداشت و اهل حزب بازی نبود. یوسف طرح هایی برای اداره کشور می داد وکاهنان معبد و و واماندگان از خوان نعمت بی شمار به وی ایراد می گرفتند که کار شما کارشناسی نیست؟ چرا یوسف با ما مشورت نمی کند؟ کارهای احمدی نژا دکارشناسی نیست؟ چرا احمدی نژاد با نخبه ها مشورت نمی کند؟ چرا احمدی نژاد پستی فراخور حال ما به ما نمی دهد؟ کاهان معبد به ذخیره گندم بدون کار کارشناسی پرداختند وحاصلش را دیدیم که چگونه دسترنج مردم را به با دادند. در زمان خاتمی نیز شاهد بودیم که ۵/۲ میلیون تن گندم مورد استفاده دام وارد چرخه گندم مورد نیاز انسانها وارد شد. نمی دانم چه بر سراین گندمها آمد؟ گندمهای مصر را که به نیل ریختند ولی وجدانهای بیدار مصر به رسوایی کاهنان پرداختند. شاید اینجا نیز گندمها را در زاینده رود یا خلیج فارس ریخته باشند ولی رسانه های بی درد کماکان دنبال گروه فشار می گشتند. یوسف تشریفات را حذف کرد. یوسف مردم را محرم دانست و حالا شاهدیم که برخی سیاستمداران بیگانه را محرمتر از مردم می دانند. یوسف خاری در چشم اشراف بود وخدا میداند اگر آنزمان فناوری اس ام اس وجود داشت چه برسر یوزارسیو می آوردند.

 

كاهنان معبد

 

احمدی نژاد تاریخی را تکرار می کند که بازیگرانش تقریبا در یک سطح ونقش هستند. خاتمی و دوستانش با معرفی میرحسین موسوی در صدد مقابله با احمدی نزاد هستند. گفتمان اصلاح طلبی به بن نبست رسیده و باید با مردی از جنس احمدی نزاد با وی مقابله کرد. احمدی نژاد دیگر یک فرد نیست یک گفتمان است. اینک قسمتهای بعدی شاهد شکست طرحهای غیر کارشناسی اشراف و مسئولان غیر مردمی درمقابل طرحهای کارشناسی یوزارسیو هستیم.


اشکال از گیرنده است. لطفا به فرستنده خود دست نزیند. لطفا از فیلم یوزارسیو اشکال نگیرید. اشکال از تکرار تاریخ است. اشکال از شکست گفتمان های بی پایه است. حالا که حریف احمدی نژاد نشدید دیگر چرا دست ازسر پیامبر خدا برنمی دارید؟ اما ببخشید یادم رفت که شما معتقدید: هیچ کس مقدس نیست. یادم رفت که روشنفکران شما از قرآن نیز اشکال می گیرند، از خدا نیز اشکال گرفته اند که کار خدا کارشناسی نیست زیرا با ما مشورت نکرده است. اگر شما جای خدا بودید شاید هیچگاه یوزارسیو را نمی آفریدید واگر می افریدید نمی گذاشتید مردمی باشد.

 

انتخابات دهم ریاست جمهوری نزدیک است. احمدی نزاد فارغ البال به سفرهاس استانی میرود- به انبار غلات سر می زند واز طرفی دیگر مانعی بر سر راه انبار پول برخی آقایان است. مافیای اقتصادی-سیاسی کنترل بازار را به هم می زند، مردم از سرما بمیرند مهم نیست، مهم این است که دعا کنید احمدی نژاد بمیرد. خاتمی هنوز در تعریف اصلاحات مانده واز طرفی دم از اداره کشور می زند. خاتمی خود را بالاتر ازمردم می داند و به فرموده امام خدمتگزاری مردم را افتخار نمی داند بلکه کاندید شدن خود را فیض اجباری برای مردم می داند و ملتمسانه از مردم می خواهد برای آمدنش دعا کنند.


یوزارسیو پا روی هوای نفسش گذاشت وبه مقامات علی رسید. احمدی نژاد ساده زیستی را
انتخاب کرد ودیگران کاخ نشینی را افتخار نظام می دانستند. احمدی نژاد باید جواب فقرای تولیدی دو دولت سازندگی و توسعه سیاسی را بدهد. باید با سیستم یوزارسیو با وی مقابله کرد. این سخن را در قسمت اخیر از زبان کاهن معبد شنیدیم. اینک با کاندیداتوری مردی با نشانه های احمدی نژاد در پی بازگشت به صندلی قدرتی هستند که روزی برای خروج از آن مانور داده ومسابقه می گذاشتند.


احمدی نژاد نه پیامبر است ونه معصوم. اما الگوی مردمداری خود را از پیامبران الهی و ائمه میگیرد.

 

 

p5design
فروش بیسیم موتورولا
خرید و فروش واکی تاکی مجاز
نظرات() 
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
viagra kidney pain
دوشنبه 20 خرداد 1398 07:16 ق.ظ

We're a bunch of volunteers and opening a brand new scheme in our community. Your web site offered us with useful info to work on. You have done an impressive activity and our entire group will likely be thankful to you.
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
فرزندان کوروش کبیر حامیان احمدی نژاد
یکشنبه 24 خرداد 1388 07:52 ق.ظ
با سلام و عرض تبریک بابت پیروزی دکتر و ولادت حضرت زهرا(ص)
لینک باکس بزرگ حامیان احمدی نژاد در حال تشکیل است. این لینک باکس به زودی یکی از بزرگترین لینک باکس های حامیان احمدی نژاد خواهد شد.
عزیزان می توانند برای اینکه لینک آنها بالاتر از سایر وبلاگ ها باشد رودتر اقدام نمایند. وقتی که کد این قالب را در وبلاگ خود قرار دادید آدرس وبلاگ خود را از طریق خود لینک باکس قسمت ارسال لینک برای ما ارسال نمایید تا شما را در لینک باکس اضافه کنیم
بنیاد حمایت از مظلوم ترین رئیس جمهور
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
بهروز 313
شنبه 16 خرداد 1388 07:20 ب.ظ
سلام بر مهدی فاطمه،سلام بر سید علی خامنه ای،سلام بر رئیس جمهور احمدی نژاد.... واعدّو لهم ماستطعتم من قوِة.... درود بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران.
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
چهارشنبه 6 خرداد 1388 06:48 ب.ظ
استفاده از اینترنت و دیگر مصادیق تکنولوژیکی توسط دوستداران خرافه گرانی همچون احمدی نژاد و حامیان ایشان نیز در نوع خود جالب است هر چند این دستاوردهای ساخته ی دست بشر را نیز میخواهند در انحصار خود در آورند...اما مطمئنان کسانی که الان از اینترنت استفاده میکنند مخالف احمدی نژادیسم هستند.
پاسخ : یعنی اینهمه از خود راضی و متکبر ، جالب است که شما خود را خیلی روشنفکر و مبادی آداب هم می دانید و فکر می کنید مثلا از این نوع تکنولوژیها فقط امثال شماهایی می توانید استفاده کنید. یاللعجب
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
جمعه 9 اسفند 1387 10:03 ق.ظ
عالی بود چشمشان کور که خدمات احمدی نژاد را نمی بینند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

P5design & p5BISIM Sales, I.R.I., Inc. All information applies to I.R. vehicles only
tell number : 09365995390 | 09122061238 | 09122022286
www.p5bisim.com