تبلیغات
p5design | طراحی سایت و قالب وبلاگ , خرید هاست و دامین, بیسیم دستی موتورولا,

فروش بیسیم P5DESIGN P5DESIGN

مردی از تبار عاشقان

نمایندگی: P5 COMPANY P5DESIGNطبقه بندی:

هوالمحبوب

مطلب ذیل برگرفته از سایت بازتاب می باشد خدایش بر خلاف خیلی از تحلیلهای آبكیش این یكی حرف دل خیلی از رزمندگان دفاع مقدس است فكر می كنم نویسنده آن باید یكی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و بقولی اهل درد باشد  به هر صورت خدا خیرش دهد.

سال گذشته در یكی از همین روزها، حاج داود كریمی هم از میان ما رفت و به خیل جانبازانی پیوست كه پیش از او، راهی آسمان شده بودند. حاج‌داود، بیش از آن‌كه یك جانباز یا یك شهید باشد، یك «نماد» است؛ نماد كسانی كه در روزهای خطر، «مورد توجه» بودند و «مهم» شمرده می‌شدند، نامشان «شیرمرد» بود و «قهرمان» جامعه تلقی می‌شدند، ولی هنگامی كه شب تاریك حادثه به دست آنان به صبح آرامش رسید و كشتی توفان‌زده جامعه در ساحل امن آرمید، به ناگاه، به گوشه گمنامی و عزلت رفتند، فراموش شدند، كسی سراغشان را نگرفت و حتی بسیاری پنداشتند كه همچون كسانی، هیچ‌گاه وجود نداشتند! حاج‌داود و بسیاری از هم‌نسلان او، درست در بزنگاه خطر، دست از زن و زندگی شستند و به جایی شتافتند كه بسیاری از آنجا می‌گریختند، به دامان خطر و جایی كه دشمن تا دندان مسلح، در آنجا حاضر بود و برای قتل و غارت و كشورگشایی آمده بود... حاج‌داود، سمبل كسانی بود كه تا روز پیروزی و تا لحظه بیرون راندن اهریمن از وطن، در كانون توجه بودند و از فردای ظفر، به جای آن‌كه به پاس رزمندگی‌شان، قدر ببینند و بر صدر نشینند، زجر دیدند و به گوشه تنهایی و كنج فراموشی رفتند... امتحان پس‌داده‌هایی كه یكی از بزرگ‌ترین جنگ‌های جهان را اداره كرده و كشور را از اشغال و تجزیه رهانیدند، كنار رفتند و عافیت‌طلبانی كه هنگام نواخته شدن شیپور جنگ، راهی فرنگ شده بودند تا حتی صدای آژیر حمله هوایی را نشنوند یا در حجره‌های مدارس قم، سر به كتاب‌های فقه و فلسفه فرو برده بودند تا روایات جهاد را بخوانند و تئوری‌های حكومت بیاموزند، از خانه‌های امن خویش بیرون آمدند و به استناد مدارج علمی خویش، مدعی همه مدیریت‌ها شدند و البته هیچ‌كس از آنان نپرسید كه در هنگامه پرغوغای جنگ، كجا بودند و چرا فقط به زمان تقسیم غنایم از راه رسیدند؟ اینك، اگر می‌بینیم، گروهی از كرسی‌داران برای ارزش‌زدایی از جامعه از هیچ چیز فروگذار نمی‌كنند یا جمعی از صاحبان قدرت و تریبون، كمر به نابودی آزادی بسته‌اند، علتش آن است كه هیچ‌كدامشان برای برپایی ارزش‌ها و پاسداشت آزادی، جهدی نكرده و گامی برنداشته‌اند. آنان در دفتر خاطراتشان، به یاد ندارند، هم‌رزمی را كه برای حفظ ارزش‌ها، پاسداری از میهن و صیانت از آزادی مردمش، در یك لحظه بر اثر انفجار گلوله مستقیم تانك، تكه‌تكه شده باشد. آنان هرگز به یاد نمی‌آورند كه برای آزادی و ارزش‌های میهن و مردمشان، هفته‌ها در محاصره باشند، هر لحظه جان دادن همسنگرانشان را ببینند و از گرسنگی و تشنگی سنگ بر شكم ‌بندند... جالب اینجاست كه این جریان، برای آن‌كه خطر مهیب(!) بازگشت مردان میهن‌دوست را برای همیشه خنثی كند تا بتواند همچنان با عافیت‌خواهی شخصی، اریكه‌های مدیریتی را یكی پس از دیگری تصاحب كند و حتی به تئوری‌پردازی برای نظام هم بپردازد، به شدت می‌كوشد كسانی كه در روز نیاز كشور، به داد كشور رسیده و لباس رزم بر تن كرده‌اند، در قالب‌های دهان‌پركنی چون بازگشت «میلیتاریسم» تحلیل و چنین جریانی را مخالف آزادی و دمكراسی و... معرفی كند؛ حال آن‌كه خود اینان، هنگامی كه گلوی آزادی و مفاهیمی چون آن، زیر تیغ تیز مهاجمان عرب و حامیان غربی آنان بود، صرفا نقش تماشاگر را بازی می‌كردند و البته بعضی‌هایشان كه لابد دل‌ نازكی داشتند، روی خود را برمی‌گرداندند تا خون نبینند!...

یاد باد آن روزگاران یاد باد

شهید حاج داوود كریمی

 متن کامل http://www.baztab.com/news/28890.php


p5design
فروش بیسیم موتورولا
خرید و فروش واکی تاکی مجاز
نظرات() 
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
viagra motto
دوشنبه 20 خرداد 1398 07:16 ق.ظ

Can you tell us more about this? I'd love to find out more details.
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
بنده خدا
پنجشنبه 7 مهر 1384 08:39 ق.ظ
دکتر عباسی:در صورت حمله نظامی به ایران قیمت نفت ۴۰۰دلار می شود ( به روز شد حتمآ بخوانید )
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
بی دل
چهارشنبه 30 شهریور 1384 09:39 ب.ظ
سلام و درود بر رادمردانی که خدا را با هیچ چیز عوض نکردند...
فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
منتظر آقا
دوشنبه 21 شهریور 1384 09:39 ب.ظ
حمید بدون پاهایش آسمانی شد
با بچه هاى صمیمى غواصى در پلاژدزفول دوره هاى سخت و نفس گیر آموزش غواصى را سپرى مى كردیم. اواخر سال 65بود. قبل از عملیات كربلاى چهار. آماده سازى براى عملیات كمتر از خود عملیات نبود. ساعتها تمرین در آب آن هم با سرماى زمستان طاقت و صبرى بسیار مى طلبید و اینهمه را بچه ها مى دیدند اما دم برنمى آوردند. آن روز طبق معمول قرار بود قرآن بخوانیم. براى شروع و اینكه از كجاى قرآن را شروع كنیم هر كس نظرى داشت. یكى مى گفت از اول، دیگرى مى گفت ازآخر و نفر سوم هم مى گفت فلان سوره. خلاصه هر كس پیشنهادى مى داد. آخر سر از بین همه سعید حمیدى گفت: همیشه رسم اینه كه یا از اول قرآن را شروع كنیم یا از آخر! در حالیكه وسط قرآن همیشه مظلوم است. هیچكس حرفى نداشت. از وسط قرآن شروع كردیم به خواندن. آن روز گذشت. دوره آموزشى هم تمام شد. در یكى از شب ها دستور آماده باش و حركت صادر شد. بچه ها وسایلشان را جمع كردند و سمت خط راه افتادیم. گردان غواص ما خط شكن بود. شب اول ما باید در ورودى میدان مین خط را مى شكستیم. با دشمن درگیر شدیم و منتظر مى ماندیم تا بچه هاى دیگر واحدها برسند. آن شب بچه ها دلاورانه خط را شكستند. به میدان مین هم رسیدند، معبرها را هم باز كردند. اما تیربارهاى بى رحم عراقى به آنان امان نداد. بچه هایى كه ماه ها در دزفول با هم بودیم، اكثرشان پرپر شدند. كانالها بوى عطر عجیبى مى دادند. منورها بر پیكر غواص ها نور مى پاشیدند و ماه كمى آن طرف تر بر پیكرهاى غریب، آوازهاى دلتنگى مى خواند. نمى توانستم باور كنم دوستانم رفته اند. كنار ورودى معبر تعدادى از بچه هاى شهید توجهم را جلب كردند. آمدم بالاى سرشان. اولین كسى را دیدم شناختم. پیكر حمید بود. آرام و سربزیر گوشه اى از میدان مین آرمیده بود. به نزدیكى اش آمدم. لباس هاى غواصى هنوز بر تنش بود. دوست داشتم چهره اش را سیر نگاه كنم. به چشمهایش دقیق شدم كه دیگر پلكى نمى زدند و دهانش كه پر از گل و لاى بود. تعجب كردم كه چرا گل ولاى! پاهایش هر دو قطع شده بود. دل كندن از او برایم سخت بود. عملیات كماكان ادامه داشت و نیروهاى تازه نفس جایگزین ما شدند. به عقب كه آمدیم هنوز گل ولاى دهان حمید همچنان ذهنم را به خود مشغول كرده بود. یكى از بچه ها را دیدم كه آن شب كنار او بود. وقتى كه جریان را از او پرسیدم گفت: حمید از درد به خود مى پیچید، نمى خواست صدایش در بیاید و عملیات لو برود. به همین خاطر ...! عملیات كه به پایان رسید برادرش هم به او پیوست و هر دو با هم تشییع شدند.

فروش بیسیم پوکسینگ نمایندگی فروش بیسیم کنوود 3207 P5 BISIM
عادل
یکشنبه 20 شهریور 1384 09:39 ب.ظ
خسته نباشین...سلام دوست عزیز... ما برای كسب درآمد از اینترنت محیطی شفاف و ساده برایتان مهیا نموده ایم....مطالب جالب و جدیدی رو در مورد تنها راه قانونی کسب درآمد از اینترنت در---ایران--- توسط یک سایت فرهنگی و3شرکت بزرگ ایرانی وحمایت کلیه بانکهای سیستم طرح شتاب که موفق به راه اندازی سیستم بازاریابی شبکه ای جالبی شده اند ...را نوشته ام و شمامیتوانید از هر نظر به آن اطمینان داشته باشید ... شانسی که شاید دیگر سراغ شمانیاید!!!!!!

MuchMoney2005.blogfa ( ایران ---- ر یا ل )

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

P5design & p5BISIM Sales, I.R.I., Inc. All information applies to I.R. vehicles only
tell number : 09365995390 | 09122061238 | 09122022286
www.p5bisim.com